Přeskočit na hlavní obsah

PŘEDSTAVENÍ

  • Společnost ePojisteni.cz je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České Republice, který od konce roku 2008 uzavřel přes 600 000 pojistných smluv.
  • Internetové portály s produkty ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků a každý měsíc si prostřednictvím ePojisteni.cz tisíce klientů zařídí levnější pojištění.
  • Pokud hledáte zajímavé a perspektivní zaměstnání, staňte se součástí našeho úspěšného týmu!

O nás

ePojisteni.cz je největší český srovnávač pojištění. Od konce roku 2008, kdy jsme v pojišťovnictví začínali, jsme pomohli uzavřít klientům přes 600 000 pojistných smluv. Pojišťujeme auta, motocykly, cestování, majetek, ale i domácí mazlíčky.

Poskytujeme bezplatné, velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven a možnost snadného online sjednání. S pojišťovnami máme smluvní vztah a zprostředkováváme jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které máme s pojišťovnami vyjednány a díky online fungování můžeme pojištění nabízet za podstatně nižší ceny, než pojišťovny samy.

Pro své klienty provozuje společnost ePojisteni.cz dvě klientská centra nabízející komplexní asistovanou pomoc, individuální konzultace a osobní řešení nestandardních případů. Klientská centra jsou umístěna v Praze a Brně.

ePojisteni.cz, s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/29
RiverGarden III
186 00 Praha 8
Česká republika
Tel.: 840 888 444

 

recepce uvod